mspforever@wp.pl

O nas

Home / O nas

NASZA HISTORIA

Nasz pierwszy blog powstał dokładnie 31 sierpnia 2013 roku. Po upływie kilku miesięcy stwierdziłyśmy, że chcemy zrobić coś więcej niż tylko dodawać notki. W ten sposób narodził się pomysł na stworzenia MSPforever.pl :) Praca nad wyglądem i obsługą strony zajęła nam bardzo dużo czasu. To dlatego, że same wszystkiego musiałyśmy się nauczyć. Na początku było naprawdę ciężko ale na szczęście razem dałyśmy radę, a to wszystko zawdzięczamy naszej przyjaźni.

 

PLANY

Na naszej stronie możecie poczytać o ciekawostkach, nowinkach, modzie na MSP, ale nie tylko! Już teraz możecie zacząć używać odtwarzacza muzyki, poczytać nasz magazyn MSP NEWS i brać udział w konkursach. Znajdziecie tu także, specjalne porady dla blogerów i oczywiście wspaniałe towarzystwo!

Wkrótce chcielibyśmy Wam również zaoferować system punktowy, dzięki któremu, będziecie mogli kupować różne produkty w naszym sklepie, a nawet więcej! Każdy będzie mógł założyć swoje konto, pisać z przyjaciółmi i wymieniać się z nimi punktami. Już niebawem pojawi się także forum, system aukcyjny i… niespodzianka!  :-D Tego nie możemy Wam zdradzić… Czekajcie cierpliwie.  ;-)

WIZJA

Naszym celem jest stworzenie społeczności zrzeszającej MovieStars z całej Polski! Chcemy, żeby nasza strona była miejscem Waszych rozmów, abyście mogli poznawać nowych ludzi. Właśnie dlatego staramy się stworzyć jak najwięcej możliwości, dzięki którym będziecie mogli spotkać się ze znajomymi na naszej stronie!  ;-)

KILKA SŁÓW OD WAS

  KILKA SŁÓW OD WAS

 • Wasz blog jest bardzo ciekawy, widać, że macie talent. Notki zawsze są interesujące, a konkursy bardzo pomysłowe. Sądzę, że strona bardzo się rozwinęła pod względem postów jak i popularności. Znam ją od samego początku i widzę jej postęp.

  Ola
  Ola

TEAM MSPFOREVER.PL

 • MARTA
  MARTA

  ADMINISTRATOR, WEBDESIGNER

  Na MSP znacie mnie zapewne jako martis b. Konto założyłam w lipcu 2011 roku, ale grałam tylko w wakacje. Teraz staram się grać przez cały rok i pisać notki, ale ze względu na naukę nie zawsze mi to wychodzi… Oliwkę poznałam pod koniec sierpnia 2013 roku. Wtedy powstał nasz pierwszy blog. Jeśli chodzi o mnie, to jestem uczennicą gimnazjum. Kocham tworzyć strony internetowe. Moim hobby jest również siatkówka i pływanie… Hmmm… To chyba wszystko co mam o sobie do powiedzenia. Dodam jeszcze, że mieć taką wspaniałą przyjaciółkę, jaką mam ja, to naprawdę wielkie szczęście. Życzę Wam, żebyście spotkali w życiu kogoś takiego jak Oliwka.

 • OLIWIA
  OLIWIA

  ADMINISTRATOR

  Na MSP wszyscy mnie  jako ozii100. Jestem uczennicą gimnazjum. Nie pytajcie jak się uczę, jaką mam średnią.. To raczej nie jest ważne, a zresztą.. nie mam się czym chwalić. Jeśli chodzi o MSP to konto założyłam pod koniec 2011 roku. ‚Grać’ zaczęłam na początku 2013r, do tego czasu konto było puste. Interesuję się muzyką, uwielbiam śpiewać. Oprócz tego kocham czytać. Jestem osobą asertywną, rozważną, miła i otwartą na nowe znajomości… To chyba wszystko co powinniście o mnie wiedzieć… KOCHAM  PANDY! Tak… P A N D Y! <3 XD

  OSOBY WSPIERAJĄCE ROZWÓJ STRONY

   

  CHCĘ  NALEŻEĆ DO TEAMU MSPFORVEVER.PL

  Jeśli chcesz pomóc nam w tworzeniu strony musisz w jakiś sposób się na nim udzielać. Szczegóły na ten temat znajdziesz tutaj KLIK

  KONTAKT

  Jeśli chcesz szybko się z nami skontaktować, wypełnij poniższy formularz.

  Not readable? Change text. captcha txt

  Start typing and press Enter to search