mspforever@wp.pl

Poszukujemy redaktorów

Home / Poszukujemy redaktorów

Pomóż nam stworzyć stronę łączącą fanów MSP!

Jeśli chcesz dołączyć do TEAMU MSPFOREVER.PL zapoznaj się z poniższymi zasadami redaktorów i wypełnij odpowiedni formularz.

Aby zostać redaktorem należy przejść przez kilka etapów… 

Na początek należy wypełnić formularz, który znajduje się na dole strony.

Co tydzień będzie przyjmowane 5 osób.Ich nicki będą ukazywane na tej stronie. Oczywiście na próbę. To znaczy, że możecie podać nam jakiś pomysł na notkę ,a nawet ją napisać ale musimy je zaakceptować. Kolejny etap również będzie trwał miesiąc. W tym czasie możecie już sami pisać notki. Ostatni etap to przyjęcie Was do grupy redaktorów ;) Wtedy możecie pisać notki o MSP, stronach itp. To zależy w czym się specjalizujecie…

 

REGULAMIN REDAKTORÓW

Kochani jak wiecie musimy spisać regulamin. Znajdziecie tu kilka przydatnych zasad dla redaktorów.

  • Nie wywyższamy się! /// Na pewno nie będziemy tolerowały wywyższania się dzięki swojej posadzie. Jeśli będziecie to robili będziemy zmuszone do odebrania Wam  funkcji.
  • Nie piszemy o sobie! /// Nie wolno mówić o swoim życiu w notkach. Tematy dozwolone to MSP, komputery- blogger. Ogółem związane z MSP i MSPforever.pl … Jeśli chcecie o sobie napisać możecie to zrobić w swojej biografii.
  • Nie używamy brzydkich słów! /// Jak wiecie nie wymagamy tego na czacie, ponieważ nie zapanowałybyśmy nad niektórymi… Ale jako redaktorzy powinniście świecić przykładem. Dlatego dla TEAMU MSPFOREVE.PL jest to zabronione.

Dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać redaktorem MSPforever.pl ? Opowiedz o swoim doświadczeniu w dziedzinie pisania i Movie Star Planet oraz o swoich predyspozycjach.

Nie zapomnij podać swojej nazwy z MSP!

KONTAKT

Jeśli chcesz szybko się z nami skontaktować, wypełnij poniższy formularz.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search